Терміни відправлення замовлення

Відправлення замовлення інтернет-магазину Fashion Bags здійснюється протягом 24 годин.

Терміни доставки залежать від вашого місця проживання, а також обраного способу доставки. Зазвичай доставка займає від 1 до 7 днів. Якщо вам необхідно отримати замовлення максимально швидко, рекомендуємо скористатися послугами «Нової Пошти». У більшості випадків ви отримаєте заамовлення уже на наступний день.

Способи і вартість доставки


Доставка «Нова Пошта» за умови передплати вартості замовлення
Звичайно доставка займає 1-2 дні, вартість послуги становить від 35 грн. Наші менеджери повідомлять точну дату і вартість доставки. Замовлення необхідно сплатити до його відправлення. Даний спосіб доставки підійде для людей, яким зручніше оплатити товар при замовленні.
Доставка «Нова Пошта» з оплатою при отриманні замовлення
В середньому доставка займає 1-2 дні. Вартість доставки з оплатою при отриманні замовлення становить від 40 грн. Даний спосіб доставки підійде для людей, які бажають оплатити його у відділенні «Нова пошта».
Доставка «Укрпошта Експрес» з передплатою замовлення
Ми пропонуємо експрес-доставку в відділення «Укрпошта» протягом 2-4 днів з моменту оформлення замовлення. Даний спосіб доставки підійде для людей, які хочуть заощадити і можуть оплатити замовлення до його відправлення. Укрпоштою відправляються товари довжиною до 70 см. Вартість послуги становить від 20 грн.

Доставка «Укрпошта Експрес» з оплатою при отриманні замовлення 
В середньому доставка займає 2-4 дні. Вартість доставки з оплатою при отриманні замовлення становить від 20 грн. Даний спосіб доставки підійде для людей, які хочуть заощадити, але не бажають оплачувати замовлення до отримання. 
Доставка «Ін Тайм» 
Замовлення можна оплатити як до його відправлення, так і при отриманні. Даний спосіб доставки підійде для людей, в яких поблизу розташовано відділення служби «Ін Тайм» і для яких терміни доставки не критичні. Вартість даної послуги становить від 35 грн.